Budaker Gusztáv Zeneiskola Kőszeg
Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...



Aktuális hírek / események

Aktualitások


Székely István Zongoraestje
III. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. június 24. 18 óra,
Kőszeg, Budaker Gusztáv Zeneiskola Díszterem


Mozart
a moll szonáta KV.310

Chopin
g moll ballada op.23
Fisz dúr noktürn op.15 no.2


Liszt
két koncertetüd: no.1 erdőzsongás
no.2 manók tánca


Schubert-Liszt
Bécsi esték no.6

Ravel
Ondine

Debussy
„Poissons d’or”, Aranyhalak


A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat szívesen fogadjuk. | Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
IV. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. szeptember 2.


Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg
 


TANÉVZÁRÓ ÜNNEPÉLY

Tájékoztatom a szülőket és növendékeket, hogy
a zeneiskolai tanévzáró ünnepélyt
2017. június 12-én, 17 órakor tartjuk a Jurisich vár lovagtermében.
A bizonyítványosztás az ünnepély után a zeneiskolában lesz.

Beiratkozás a 2017/18-as tanévre:
Június 14-15-én 14:00-től 17:00-ig az iskolatitkár irodájában.
Kérek mindenkit, hogy legkésőbb 15-én iratkozzon be, ne halassza
szeptemberre!

Kőszeg, 2017.június 1.     Cs. Szász Judit, igazgató

 


NYÍLT NAPOK

Ismét tartunk Nyílt napokat a zeneiskolában. Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket és  leendő növendékeinket az alábbi időpontokban:
 

2017. május 8. hétfő              14:30 - 15:00 óráig a  FUVOLA, 

                                               15:00 - 15:30 óráig a  ZONGORA,

                                               15:30 - 16:00 óráig a  KLARINÉT,

                                               16:00 - 17:00 óráig az ŰTŐS HANGSZEREK.
 

                                               13:30 - 14:30 óráig a  SZINTETIZÁTOR:
                                               Kőszegszerdahelyen az általános iskolában, Kossuth L.u. 4.

 

2017. május 9. kedd              14:00 - 14:30 óráig a FURULYA,

                                               15:30 - 16:00 óráig a ZONGORA,

                                               16:00 - 16:30 óráig a GITÁR,

                                               17:00 - 17:30 óráig a KÜRT,

                                               16:30 - 18:00 óráig a KÖNYVTÁR.
 

2017. május 10. szerda          15:00 - 15:30 óráig a SZAXOFON,

                                               15:30 - 16:00 óráig a FURULYA.
 

                                               14:00 - 15:00 óráig a SZINTETIZÁTOR:
                                               Horvátzsidány, az általános iskolában, Csepregi út 4.

 

2017. május 11. csütörtök     14:30 - 15:00 óráig a GITÁR,

                                               15:00 - 15:30 óráig a FUVOLA,

                                               15:45 - 16:15 óráig a CSELLÓ.
 

2017. május 12. péntek         14:00 - 15:00 óráig a HEGEDŰ,

                                               15:00 - 15:30 óráig a TROMBITA.
 


A HANGVILLA ALAPÍTVÁNY
SZERETETTEL MEGHÍVJA
ÖNT ÉS KEDVES CSALÁDJÁT
EGY FELETTÉBB VIDÁM
HANGULATÚ KONCERTRE
AMI 2017. MÁJUS 5.-ÉN 18 ÓRAKOR
A JURISICS VÁR LOVAGTERMÉBEN KERÜL
MEGRENDEZÉSRE
FELLÉPNEK:
A ZENEISKOLA TANÁRAI ÉS NÖVENDÉKEI

A BELÉPÉS DÍJTALAN, DE ADOMÁNYAIKAT
KÖSZÖNETTEL FOGADJUK!

 


„STABAT MATER”
II. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. április 8. 16:30,
Kőszeg, Jézus Szíve Templom, Győry János u. 1.


Műsor | Pergolesi: Stabat Mater
Korálok Bach, Palesztrina,
és ismeretlen zeneszerzőktől,
Wolfgang Horváth feldolgozásában.


Előadók | Stuller Géza, Stankowsky Nóra - hegedű
Tóth Balázs - brácsa | Karasszon Dénes - cselló
Fervágner Csaba - nagybőgő | Stuller Dalma - szoprán
Gion Zsuzsanna Alt | Musica Sacra Lockenhaus - kórus,
vezényel és orgona: Wolfgang Horvath


A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat a Jézus Szíve Templom ablakainak felújítására szívesen fogadjuk.
III. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. június 24. | 18:00 | Kőszeg, Budaker Gusztáv
Zeneiskola Díszterem, (Chernel u. 12.)
Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg

 


SZERETETTEL MEGHÍVJUK

Binder Károly és Borbély Mihály
2017. március 14-én 18:00-kor tartandó
koncertjére, melynek helyszíne:
Budaker Gusztáv Zeneiskola
nagyterme

A koncert a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával jön létre

 


„MOZART G-ben”
I. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. február 25. 18 óra,
Kőszeg, Budaker Gusztáv Zeneiskola Díszterem


Műsor:
Mozart: G-dúr Duó
Mozart: G-dúr Szonáta
Mozart: g-moll zongoranégyes

Közreműködik:
Bodoky Krause Anna-Mária - Zongora
Anke Schittenhelm - Hegedű
Stuller Géza - Brácsa
Mérei Tamás - Cselló

A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat szívesen fogadjuk. | Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
II. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. április 8. 16:30, Jézus Szíve Templom
Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg

 


A 2016/2017-es tanév szeptemberi programjai:


Szeptember 5. 14.00-17.00: pótbeíratás (Csak az elmaradt visszairatkozók és középiskolás kollégisták számára! Új növendékek felvételére már nincs lehetőség!)
 

Szeptember 8. 17.00: órabeosztás (A zeneóvodás növendékeknek nem kell megjelenni, ők az óvodában kapnak meg minden tájékoztatást.) Az órabeosztásra mindenki hozza magával a meglévő iskolai órarendjét!
 

Szeptember 12.: első tanítási nap.
 

A szolfézs órák időpontjáról szeptember 5-től a zeneiskolában és az iskola honlapján lehet tájékozódni.
 

Kőszeg, 2016. augusztus 26.                                     Cs. Szász Judit

                                                                                   igazgató


A 2016/2017-es tanév órabeosztásai:


Szolfézs Előképző - Gamauf Márta:
Előképző A: H és Cs: 16:00-17:00:
Amberboy-Kiss András, Ambrus Anna, Baráth Boglárka, Baráth Hanna, Baráth Blanka, Básthy Piroska, Becze Botond, Bokor Bálint, Busa Jakab, Erneszt Sándor, Frank Szabolcs, Gerber Kata, Gurisatti Dorka, Gyaug Johanna, Haág Benjámin, Hóbor Zalán, Hodics Hunor

Előképző B: K és P: 13:30-14:15:
Hódosi Izabella, Hódosi Lehel, Horváth Anna Virág, Károlyi Robin, Katona Gergő, Kolnhofer Csenge, Kumánovich Kinga, Lendvai Hanna, Marton Gáspár, Marton Lázár, Nagy Bence, Nagy Sára, Németh Brúnó, Nyári Daniella, Frank Borbála

Előképző C: K és P: 15:45-16:30:
Páti Boglárka, Páti Lili, Piskor Bertalan, Pongrácz Marcell, Scheer Félix Dominik, Stampf Gergő, Stefanich Gréta, Stumpf Anna, Szabó Bendegúz, Szabó Vanda, Szántó Anna, Takács Márton, Tulok Laura, Varga Ádám, Végh Kamilla

 

Szolfézs osztályok - Gamauf Márta:
1. A osztály: K és P: 14:15-15:00:
Agg Csenge, Bigner Dominik, Bokor Gréta, Bozsodi Ádám, Gérnyi Karolina, Hódosi Flóra Erika, Hökkön Dominik Csaba, Jagodics Bence, Lamp Kornél Mátyás, Major Mia, Riegler Előd, Rosta Gábor, Potyondi Borbála, Tánczos Krisztofer

1. B osztály: H és Cs: 17:00-17:45:
Fehér Dóra, Hóbor Álmos, Hóbor Lehel, Horváth Klára, Kiskéri Ágoston Pál, Kiskéri Sára Ágota, Koczor Tímea, Lakihegyi Letícia, Németh Barnabás, Németh Laura, Tancsics Kornél, Toplak Bence Máté, Tompa Sára, Vörös Virág, Nyári Virág

2. osztály: K és P: 15:00-15:45:
Árva Luca, Básthy Júlia, Básthy Katalin, Dorner Ágnes, Gosztonyi Kitti, Kappel Liza Bernadett, Koczán Dóra , Kovács Gergő, Máté-Nemes Krisztina, Oláh Málna, Pillisz Írisz, Polgár Csanád, Tamási Joel, Temesi Flórián, Piskor Zoé

3. A osztály: K és P: 16:30-17:15:
Bokor Anna, Dorner Sára, Farren Hanna, Gurisatti Lilla, Havasi Kitti, Károlyi Janka, Maitz Panna, Nagy Lili, Németh Fanni, Pintér Jázmin, Polnisch András, Stipkovits Kata, Tasnádi Szabolcs, Vlasits Eszter, Windisch Gréta

3. B osztály: K és P: 17:15-18:00:
Busa Ábel, Nagy Szófia, Pászner Domonkos, Polgár Barnabás, Reményi Petra, Szabados Simon, Ternyák Lara, Tóth Mátyás, Újhelyi Barna Balázs

 

Szolfézs osztályok - Tóth Kálmánné:
4. A osztály: H és Cs: 13:15 – 14:00:
Both Medárd, Eigner Hermina, Gregus Tamás, Hegedűs Noel, Kelemen Patrik, Kondics Lilla, Kriston Zille, Kumánovich Kata, Lovagi Amanda, Magdics Pálma, Tancsics Kata

4. B osztály: H és Cs: 14:00 – 14:45:
Háber Ágoston, Ilon Marcella, Kiricsi Ármin, Koczor Réka, Oláh Milán, Pádár Petra, Pásztor Anett, Riegler Csenge, Rosta Georgina, Varga Márk

4. C osztály: H és Cs: 14:45 – 15:30:
Gyarmati Ábel, Kőhalmi Bálint, Szőke Dávid, Unger Liza, Vágfalvi Simon

Zeneirodalom  A: Szerda 14:00 – 15:30:
Kelemen Dóra, Lakatos Kata, Molnár Eszter Sáron, Molnár Salome, Rajczi Lili Emma, Raposa Nóra, Durst László, Gosztonyi Erik, Lakotár Bendek, Zsótér Rebeka, Krizmanits Adél

Zeneirodalom  B: Péntek 13:00 – 14:30:
Dorner Kinga, Eső András, Váradi Veronika, Horváth Ákos, Horváth Bertalan, Horváth Roxána, Kovács Veronika, Láng Szimonetta, Oláh Máté, Stipkovits Medárd, Hortobágyi Tíria

Zeneirodalom  C: Péntek  14:30 – 16:00:
Horváth Anna Virág, Munkácsi Ferenc, Sebők Melinda

Zeneirodalom  D: Péntek 16:00 – 17:30:
Horváth Anna Izabella, Turáni Anett, Varga Alexandra


 

Közlemény

A Kőszegi TRMB (Területi Reprezentativitást Megállapító Fórum) a szakszervezetek által közölt létszámadatok alapján megállapítja, hogy a Kőszegi Tankerület illetékességi területén a Pedagógusok Szakszervezete a reprezentatív szakszervezet.

Bánó Zoltán
elnök


Köszönjük

Kőszeg városa Ataru Taiko Ütőegyüttes Kőszeg

9730 Kőszeg, Chernel u. 12.      Tel.: +36 - 94 / 563 - 323      E-mail: zene@budaker1.t-online.hu